Köşk Mahallesi Köşk Caddesi No: 84/B, MELİKGAZİ - KAYSERİ

Kurumsal

kurumsalRobotek Kanal Görüntüleme Sistemleri olarak 2011 yılından bu yana görüntüleme robotları ile geniş kapsamlı ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Alanımızda edindiğimiz 4 yıllık tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimiz ile sürekli olarak paylaşıyoruz ve bundan yararlanarak hareket ediyoruz. Türkiye’de eskimiş yöntemler ile yapılan kanal temizliği işlemlerine kullanmış olduğumuz ekipmanlarımız ile farklı bir bakış açısı getiriyoruz.

Ülkemizde hayal dahi edilemeyecek olan hizmetleri yapmış olduğumuz kapsamlı AR-GE çalışmaları sonucunda müşterilerimize sunuyoruz. Amacımız ticaret yapmaktan ziyade çevre kirliliğinin ortadan kaldırılması, insanların çevre duyarlılığı konusunda bilinçlendirilmesi ve Türkiye’de bu sektörün daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamaktır.

Kurulduğumuz yıldan bugün sizler ile birlikte geldiğimiz noktaya baktığımız zaman bu durumdan memnuniyet duyuyoruz ve sizleri de aynı şekilde memnun etmeye çalışıyoruz.

2011 yılından beri vermiş olduğumuz hizmetin her zaman Robot Kanal Görüntüleme Sistemleri olarak arkasında duruyoruz. Meydana gelebilecek olası tüm arızaların tespiti ve ortadan kaldırılması adına yapmış olduğumuz işe ekstra özen göstererek titiz bir şekilde hareket ediyoruz. Hedefimiz sürekli olarak yükselmek ve hizmetlerimizi uluslararası alanlarda da sizlerin de desteği ile sergileyebilmektir.

Hizmet verirken aynı zamanda müşterilerimize çevre farkındalığı da aşılıyoruz. Yalnızca hizmet vererek işlerimizi uyguladıktan sonra ortadan kaybolmayarak, sizleri daha bu hizmetler konusunda bilinçlendirerek çevreye daha duyarlı bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Periyodik olarak yapılması gereken bakım ve onarım çalışmalarını da hizmetlerimiz ile birlikte sizlere sunuyoruz.