Köşk Mahallesi Köşk Caddesi No: 84/B, MELİKGAZİ - KAYSERİ

Hizmetlerimiz

hizmetlerKanallar içerisinde içme suyu, yağmur suyu ve atık su gibi çeşitli sebeplerden meydana gelmiş olan tıkanıklık, çatlak, deforme olma, delinme, erime ve çökme gibi sorunlar dışında imalat sürecinde de ortaya çıkmakta olan sorunların giderilmesi için teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak elde edilen kanal görüntüleme robotları ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Robot kameralarımız ile kanalların güncel durumlarının görüntülerini aldıktan sonra detaylı bir araştırma çalışmasına başlıyoruz. Kanalların hangi sebeplerden dolayı ne tür bir problem yaşadığının ortaya çıkartılmasından sonra gerekli olan işlemleri uyguluyoruz. Sokaklara hiçbir kazı işlemi yapmadan kanalların mevcut durumlarını elimizdeki imkanlar ile görebiliyoruz.

Kanal görüntüleme robotlarımız sayesinde görebildiğimiz kanalların iç kısımlarını bilgisayar ortamında da destekleyerek detaylı rapor çıkartıyoruz. Görüntüleme araçlarımız sayesinde elde ettiğimiz verileri kayıt altında tutarak çalışma süresi boyunca bu kayıtlardan destek alıyoruz. Görüntüleri dilediğiniz takdirde CD ya da DVD ortamlarında sizlere rapor halinde sunuyoruz.

Yüksek çözünürlüklü kameralarımız sayesinde veri merkezlerimizden inceleme altına aldığımız fotoğraf ve video içerikleri sayesinde kanalları 360 derece şeklinde izleyebiliyoruz. Kameralarımız Focus ve Zoom özelliğine sahip olmakta olup, çalışma uygulanacak bölgenin detaylı arıza tespitleri yapılmaktadır. Sistemimiz RTS/SOFT 1.0 yazılım kullanmaktadır.

Paslanmaz ve dayanıklı çelik yapısı sayesinde yüksek darbelere bile dayanabilen robotlarımız elektronik kartlar ve mekanizmaları ile düzeneklerini koruma altında tutarak analiz çalışmalarını sağlıklı bir şekilde yapmamızı sağlıyor.